Ava Buckhalt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017-2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Bohemian Rhapsody | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Dawn McDonald | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Mariam Fadl]]<br />[[Emily Kim]]<br />and many others | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 51: | Line 51: | ||
|Headliners (Baltimore) | |Headliners (Baltimore) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center;" | |||
|Legacy (Baltimore) | |||
|2<sup>nd</sup> in Advanced Teen Lines | |||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="2"|2018-2019 | | rowspan="2"|2018-2019 | ||