Ava Foley: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 240: | Line 240: | ||
|High Gold | |High Gold | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2023 | ||
|Never Met A Wolf | | rowspan="2" |Never Met A Wolf | ||
|Musical Theatre | | rowspan="2" |Musical Theatre | ||
|Robert Duran | | rowspan="2" |Robert Duran | ||
|Ayla G.<br />Camilia S.<br />Carrera P.<br />Eastyn M.<br />Gemma W.<br />Kylie R<br />Makenzie R<br />Siena B<br />Miabella S.<br />Kali Funston | | rowspan="2" |Ayla G.<br />Camilia S.<br />Carrera P.<br />Eastyn M.<br />Gemma W.<br />Kylie R<br />Makenzie R<br />Siena B<br />Miabella S.<br />Kali Funston | ||
|Radix (Santa Clara) | |Radix (Santa Clara) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Musical Theatre<br />Palladium | |1<sup>st</sup> in Mini Musical Theatre<br />Palladium | ||
|- | |- | ||
|Heartbeat Drumbeat | |Velocity (Anaheim) | ||
|Tap | |unknown | ||
|Lexi Roxen | |- | ||
|Kali Funston<br />Camilia S.<br />Makenzie R<br />Miabella S | | rowspan="2" |Heartbeat Drumbeat | ||
| rowspan="2" |Tap | |||
| rowspan="2" |Lexi Roxen | |||
| rowspan="2" |Kali Funston<br />Camilia S.<br />Makenzie R<br />Miabella S | |||
|Radix (Santa Clara) | |Radix (Santa Clara) | ||
|High Gold | |High Gold | ||
|- | |- | ||
|Don Juan | |Velocity (Anaheim) | ||
|Jazz | |unknown | ||
|Audrey Lee | |- | ||
|Kali Funston<br />Camilia S.<br />Makenzie R<br />Miabella S<br />Siena B. | | rowspan="2" |Don Juan | ||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Audrey Lee | |||
| rowspan="2" |Kali Funston<br />Camilia S.<br />Makenzie R<br />Miabella S<br />Siena B. | |||
|Radix (Santa Clara) | |Radix (Santa Clara) | ||
|Palladium | |Palladium | ||
|- | |- | ||
|Boogie Shoes | |Velocity (Anaheim) | ||
|Jazz | |unknown | ||
|Nicole Smith | |- | ||
|Melina M.<br />[[Leighton Brandt]]<br />Ashlynn R.<br />[[ChaCha Shen]]<br />Kali Funston<br />Ava Guttman<br />Audrey Mata<br />[[Savy Jean]]<br />Olive G.<br />Carrera P. | | rowspan="2" |Boogie Shoes | ||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Nicole Smith | |||
| rowspan="2" |Melina M.<br />[[Leighton Brandt]]<br />Ashlynn R.<br />[[ChaCha Shen]]<br />Kali Funston<br />Ava Guttman<br />Audrey Mata<br />[[Savy Jean]]<br />Olive G.<br />Carrera P. | |||
|Radix (Santa Clara) | |Radix (Santa Clara) | ||
|5<sup>th</sup> in Mini Lines<br />On the Edge | |5<sup>th</sup> in Mini Lines<br />On the Edge | ||
|- | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
|unknown | |||
|- | |- | ||
|Glamorous Life | |Glamorous Life | ||