Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 104: Line 104:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2017
| rowspan="4"|2017
| rowspan="3"|Never Alone
| rowspan="3"|Never Alone
| rowspan="3"|Lyrical
| rowspan="3"|Lyrical
Line 116: Line 116:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Radix
|Radix
|
|-style="text-align: center; "
|Yard Sale
|
|
|
|Act 1 Talent
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "