Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 104: | Line 104: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2016 | |||
|No Worries | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Mackenzie Estep<br />Aspen Hookie<br />Steven Hyppolite<br />Sydney Pimentel<br />Alden Rosaldo<br />John Torres | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Little Worrier | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Evelyn Aguilar<br />[[Kenna Batty]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Riley Gregory]]<br />Aspen Hookie<br />Sydney Pimentel<br />Mylie Winters | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Telehone | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Evelyn Aguilar<br />[[Kenna Batty]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Riley Gregory]]<br />Aspen Hookie<br />Sydney Pimentel<br />Mylie Winters | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4"|2017 | | rowspan="4"|2017 | ||