Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 39: Line 39:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2017
| rowspan="3"|2017
| rowspan="2"|Stereo Soldier
| rowspan="3"|Stereo Soldier
| rowspan="2"|Jazz
| rowspan="3"|Jazz
| rowspan="2"|Lauren Flores
| rowspan="3"|Lauren Flores
|American Dance Awards
|American Dance Awards
|
|
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Platnum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
Line 69: Line 72:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Act 1 Talent
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Platnum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Better Place
|Better Place