Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Stereo Soldier | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Lauren Flores | ||
|American Dance Awards | |American Dance Awards | ||
| | | | ||
| Line 51: | Line 51: | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|5<sup>th</sup> in Nova Petite Solos | |5<sup>th</sup> in Nova Petite Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Seattle) | |||
|6<sup>th</sup> in Novice 8 & Under Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="7"|2018 | | rowspan="7"|2018 | ||