Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 39: Line 39:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2017
| rowspan="4"|2017
| rowspan="3"|Stereo Soldier
| rowspan="4"|Stereo Soldier
| rowspan="3"|Jazz
| rowspan="4"|Jazz
| rowspan="3"|Lauren Flores
| rowspan="4"|Lauren Flores
|American Dance Awards
|American Dance Awards
|
|
Line 51: Line 51:
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|5<sup>th</sup> in Nova Petite Solos
|5<sup>th</sup> in Nova Petite Solos
|-style="text-align: center; "
|Starpower (Seattle)
|6<sup>th</sup> in Novice 8 & Under Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7"|2018
| rowspan="7"|2018