Avery Olson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|P21 Showcase | |P21 Showcase | ||
| | |N/A | ||
|} | |} | ||
| Line 411: | Line 411: | ||
|1<sup>st</sup> in Diamond Petite Large Groups<br />Grand Final Winners | |1<sup>st</sup> in Diamond Petite Large Groups<br />Grand Final Winners | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="3" |2022 | ||
|Its Raining Men | | rowspan="3" |Its Raining Men | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
|Cece Chung<br />Audrina Mossembekker<br />and more | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Cece Chung]]<br />Audrina Mossembekker<br />and more | |||
|24/7 (Westminster) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Anaheim) | |||
| | | | ||
|P21 | |- | ||
| | |P21 Showcase | ||
|N/A | |||
|} | |} | ||