Avery Olson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
|P21 Showcase | |P21 Showcase | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |||
|2023 | |||
|Razzle Dazzle | |||
|Musical Theatre | |||
| | |||
|KAR (Lakewood) | |||
|2<sup>nd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite<br />Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars | |||
|} | |} | ||