Avery Olson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 336: Line 336:
|-
|-
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Small Groups|-
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Small Groups
|-
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Small Groups
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Small Groups
Line 351: Line 352:
|-
|-
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Lines|-
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Lines
|-
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Lines
|1<sup>st</sup> in Primary 5 & Under Lines