Avery Olson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 121: Line 121:
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|Showbiz Nationals (Anaheim)
|placed with other solo
|placed with other solo
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="3" |2022
Line 166: Line 159:
| rowspan="2" |Lady Marmalade
| rowspan="2" |Lady Marmalade
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Dyllan Blackburn
| rowspan="2" |[[Dyllan Blackburn]]
|Velocity Nationals (Las Vegas)
|Velocity Nationals (Las Vegas)
|MVA Top 20 Finalist  
|MVA Top 20 Finalist