Makenna Taylor: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 92: | Line 92: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Hyperballad | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Open/Specialty | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Jennifer Hoffstetter | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Billings) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Billings) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 101: | Line 101: | ||
| style="text-align: center; " |AMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |AMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Groove (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Competitive Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | ||