Makenna Taylor: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 161: Line 161:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |Cognition
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
|}
|}