Makenna Taylor: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 239: | Line 239: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Back to Me | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Summer O’Haver]] <br> [[Landrie Peterson]] <br> [[Arie Russell]] <br> [[Chloe Slone]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Fool to Love | | style="text-align: center; " |Fool to Love | ||
| style="text-align: center; " |Specialty | | style="text-align: center; " |Specialty | ||