Makenna Taylor: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 161: Line 161:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Bury Me
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |self-choreographed
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Cognition
| style="text-align: center; " |Cognition