Makenna Taylor: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
No edit summary
Line 32: Line 32:
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="2" |unknown
|KAR
|KAR (Mesa)
|unknown scoring
|did not place
|-
|-
|Nature of Dance
|Rainbow
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|-
Line 219: Line 219:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2010
|Twist And Shout
|Jazz
|unknown
|unknown
|KAR (Mesa)
|2nd in Primary Duet/Trio 8 and Under
|-
|-
|2015
|2015