Makenna Taylor: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Gamer97Phu
No edit summary
Line 221: Line 221:
|-
|-
|2010
|2010
|Lollipop
|Jazz
|unknown
|Emma Kobza<br />Bailey LaMagdelaine
|KAR (Phoenix)
|1st in Primary 8 and Under Duet/Trios
|-
|2011
|Twist & Shout
|Twist & Shout
|Jazz
|Jazz