Finley Aldridge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2017 | | rowspan="2" |2017 | ||
|unknown | |||
|Jazz | |||
| | | | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|unknown | |||
|Lyrical | |||
| | | | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2018 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|Primetime (Tulsa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|Primetime (Tulsa) | |Primetime (Tulsa) | ||
| Line 160: | Line 175: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="2" |2017 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="2" |Shake the Room | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Faith Stoner | |||
|Primetime (Tulsa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2018 | |||
| rowspan="4" |I Will Wait | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Faith Stoner | | rowspan="4" |Faith Stoner | ||