Grace Montano: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Softiedancerss solo |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Solos<br />Miss Showbiz | |2<sup>nd</sup> in Petite Solos<br />Miss Showbiz | ||
|- | |||
|2021 | |||
|Vogue | |||
|Jazz | |||
|Kar (Costa Mesa) | |||
|10<sup>th</sup> in Top Secondary Elite Solos 9-11 | |||
|} | |} | ||