Gracyn French: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
|[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Emma Crawford]] | |[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Emma Crawford]] | ||
| | | | ||
| | |2<sup>nd</sup> place | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2019 | |||
|Wanted | |||
|Lyrical | |||
|[[Alexa Moffett]] | |||
|[[Jamieson Deacy]]<br />[[Laci Stoico]]<br />[[Madison Ortega]]<br />Regan Gerena | |||
|24/7 (Los Angeles) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Groups | |||
|} | |} | ||