Gracyn French: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 211: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2021 | | rowspan="8" |2021 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Cover Girl | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |[[Molly Long]] | | rowspan="3" |[[Molly Long]] | ||
| Line 244: | Line 244: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan="3" |Unravel Me | | rowspan="3" |Unravel Me | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| Line 256: | Line 256: | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Stop The Clock<br />Teen Protégé | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Stop The Clock<br />Teen Protégé | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Ain't That a Kick | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Molly Long]] | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||