Gracyn French: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Katelyngk08
No edit summary
Line 299: Line 299:
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="10" |2023
| rowspan="11" |2023
|Pesticides
|Pesticides
|Contemporary
|Contemporary
Line 339: Line 339:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Paul is Dying
| rowspan="3" |Paul is Dying
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Zak Schlegel
| rowspan="3" |Zak Schlegel
|24/7 (Chicago)
|24/7 (Chicago)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="7" |2024
|Radix (Anaheim)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Protege
|-
| rowspan="8" |2024
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/367/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Riverside) - Paul Is Dying]</ref>
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/367/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Riverside) - Paul Is Dying]</ref>
|
|did not place
|-
| rowspan="2" |Pale Blue Sun
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Ricky Ubeda
|NUVO (Los Angeles)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen BreakOut Artist
|-
|NUVO (Santa Clara)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="1" |Pale Blue Sun
| rowspan="1" |Contemporary
| rowspan="1" |
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/371/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Riverside) - Pale Blue Sun]</ref>
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/371/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Riverside) - Pale Blue Sun]</ref>
|
|did not place
|-
|-
| rowspan="3" |El Tango De Roxanne
| rowspan="3" |El Tango De Roxanne
Line 362: Line 371:
|-
|-
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/355/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Riverside) - El Tango De Roxanne]</ref>
|KAR (Riverside)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1751/act/355/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Riverside) - El Tango De Roxanne]</ref>
|
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance<br />HDE All-Stars<br />Ultra Solo Scholarship
|-
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)