Gracyn French: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 395: | Line 395: | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" |[[Molly Long]] | | rowspan="3" |[[Molly Long]] | ||
|KAR (Riverside) | |||
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos | |||
|- | |||
|24/7 (Anahiem) | |24/7 (Anahiem) | ||
|7<sup>th</sup> in Senior Solos | |7<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
|Radix Nationals (San Diego) | |Radix Nationals (San Diego) | ||