Hayden Calder: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
|} | |} | ||
===Duets=== | ===Duets/Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%;" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%;" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | ||
|- | |- | ||
| Line 78: | Line 78: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer(s) | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2"|2016 | ||
|If We Hold on Together | | rowspan="2"|If We Hold on Together | ||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Kelty | |||
|Rainbow | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |KAR Live | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2018 | |||
|Donatella | |||
|Jazz | |||
|Alex Alba | |||
|[[Harbor Pitkin]]<br />[[Khloe Kwon]] | |||
|Spotlight (Los Angeles) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2019 | |||
| rowspan="2"|Telephone | |||
| rowspan="2"|Jazz | |||
| rowspan="2"|Alex Alba | |||
| rowspan="2"|[[Harbor Pitkin]]<br />[[Khloe Kwon]] | |||
|Spotlight (Los Angeles) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Revel (Long Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |||
|} | |} | ||