Hayden Calder: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 195: | Line 195: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |All That Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Brynne Becker | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Wavy Hazen]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 208: | Line 208: | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />On the Edge | |3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />On the Edge | ||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |} | ||