Hayden Olson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 415: | Line 415: | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Large Groups | |5<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2022 | |||
| | | | ||
| | |||
|[[Kennedy Paige]]<br />Macy Laird<br />Ella Lee<br />Lauryn Hamilton<br />Claire Peterson<br />Blaire Thompson<br />[[Milana Zamora]] | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Keira Armstrong<br />[[Peyton Coberly]]<br />Macy Laird<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Kate Mazzela<br />[[Milana Zamora]]<br />Bree Ortiz | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|[[Kennedy Paige]]<br />Blair Kunishige<br />Lauryn Mason<br />Blaire Thompson<br />[[Milana Zamora]] | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|[[Peyton Coberly]]<br />Keira Armstrong<br />[[Kennedy Paige]]<br />Blair Kunishige<br />Macy Laird<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Ella Lee<br />Kate Mazzela<br />Blaire Thompson<br />Bree Ortiz<br />[[Milana Zamora]] | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Blair Kunishige<br />Kara Nowell<br />[[Peyton Coberly]]<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Ella Lee<br />Maryn Hodges<br />Macy Laird<br />Janaiya Dunn<br />Gigi Ferriera<br />Kate Mazzela<br />Bree Ortiz<br />Keira Armstrong<br />[[Milana Zamora]] | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2023 | |||
| | |||
| | |||
|[[Milana Zamora]]<br />Macy Laird<br />Claire Peterson<br />Noelle Novotny<br />Blaire Thompson | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Blair Kunishige<br />Blaire Thompson<br />Claire Peterson<br />Keira Armstrong<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Macy Laird<br />Mia McInerney<br />[[Milana Zamora]]<br />Noelle Novotny<br />[[Peyton Coberly]]<br />Whitney Yeram | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
|Blair Kunishige<br />Blaire Thompson<br />Bree Ortiz<br />Carrington Swarthout<br />Claire Peterson<br />Giada Marziliano<br />Gigi Ferriera<br />Janaiya Dunn<br />Jane Sanders<br />Jenna Hayford<br />Keira Armstrong<br />Kennedy Wilcox<br />Lauryn Hamilton<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Macy Laird<br />Maryn Hodges<br />Mia McInerney<br />[[Milana Zamora]]<br />Noelle Novotny<br />[[Peyton Coberly]]<br />Sloan Gonzales<br />Zoey German | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Bree Ortiz<br />Keira Armstrong<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Macy Laird<br />[[Milana Zamora]]<br />[[Peyton Coberly]] | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Blair Kunishige<br />Blaire Thompson<br />Bree Ortiz<br />Gigi Ferriera<br />Keira Armstrong<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Macy Laird<br />Mia McInerney<br />[[Milana Zamora]]<br />[[Peyton Coberly]] | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 432: | Line 487: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||