Holly Koudelka: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6"|2018 | | rowspan="6"|2018 | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"|Vouge | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| Line 51: | Line 51: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"|My Little World | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| Line 106: | Line 106: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2020 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Whole Lotta Woman | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| Line 116: | Line 116: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |That Walk | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
| | | rowspan="5" | | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2022 | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Let Me Entertain You | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2023 | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Leave Your Hat On | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2024 | |||
| rowspan="5" |My Lovin' | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Finally Home | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
| rowspan="5" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||