Isabella DiBenedetto: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 193: Line 193:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="9" style="text-align: center; " |Hypnosis
| rowspan="10" style="text-align: center; " |Hypnosis
| rowspan="9" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="10" style="text-align: center; " |Open
| rowspan="9" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte
| rowspan="10" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte
| rowspan="9" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]]
| rowspan="10" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]]
| style="text-align: center; " |24/7 (Orlando)
| style="text-align: center; " |24/7 (Orlando)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Contemporary Duets<br />High Gold
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Contemporary Duets<br />High Gold
|-
|
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Orlando)
| style="text-align: center; " |NUVO (Orlando)
Line 227: Line 230:
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2020
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2020
| rowspan="3" style="text-align: center; " |You Are My
| rowspan="3" style="text-align: center; " |You Are My
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Open
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]]
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]]