Isabella DiBenedetto: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 193: Line 193:
|2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="10" |2019
| rowspan="9" |2019
| rowspan="10" |Hypnosis
| rowspan="9" |Hypnosis
| rowspan="10" |Open
| rowspan="9" |Open
| rowspan="10" |Ashley Massicotte
| rowspan="9" |Ashley Massicotte
| rowspan="10" |[[Ella Dobler]]
| rowspan="9" |[[Ella Dobler]]
|24/7 (Orlando)
|24/7 (Orlando)
|2<sup>nd</sup> in Nubie Contemporary Duets<br />High Gold
|2<sup>nd</sup> in Nubie Contemporary Duets<br />High Gold
|-
|
|
|-
|-
|NUVO (Orlando)
|NUVO (Orlando)