Jessica Benitez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|image = File:Jessica Benitez 2.jpg | |image = File:Jessica Benitez 2.jpg | ||
|gender = Female | |gender = Female | ||
|age = | |age = 15 | ||
|birthdate = September 13, 2005 | |birthdate = September 13, 2005 | ||
|nationality = American | |nationality = American | ||
| Line 69: | Line 69: | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
|2019 | | rowspan="2" |2019 | ||
|Isolated | |Isolated | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | | | ||
|Radix (Boston) | |Radix (Boston) | ||
| | |||
|- | |||
|My Reality | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|NUVO (Atlanta) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 142: | Line 148: | ||
===Videos=== | ===Videos=== | ||
<center><youtube width=" | <center><youtube width="300" height="175">HAG-LcYPlaY</youtube><youtube width="300" height="175">kr6LYxacSLk</youtube><youtube width="300" height="175">KaxLFQRD2aw</youtube></center> | ||
====Luminous==== | ====Luminous==== | ||