Jordyn Rockett: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 28: Line 28:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="3"|2018
| rowspan="2"|You'll Be in my Heart
| rowspan="3"|You'll Be in my Heart
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="3"|Lyrical
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|8<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos
|8<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|
|-style="text-align: center; "
|Dancemakers
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "