Jordyn Rockett: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|You'll Be in my Heart | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lyrical | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|8<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos | |8<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Dancemakers | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||