Julia Bailey: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="2"|2018 | ||
|Proud Mary | | rowspan="2"|Proud Mary | ||
|Jazz | | rowspan="2"|Jazz | ||
| | | rowspan="2"|Lisa Curatolo | ||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |NexStar | ||
| rowspan=" | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
| rowspan=" | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
| rowspan="3"|Get Up Off That Thing | |||
| rowspan="3"|Jazz | |||
| rowspan="3"| | |||
|Hall of Fame (Columbus) | |Hall of Fame (Columbus) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Adrenaline (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||