Julissa Underwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|2019 | |2019 | ||
|Quorum | |Quorum | ||
| || || | |||
|} | |||
===Solos=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style !! style="background:#f2c8e0;" |Competition !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| || || | | || || | ||
|} | |} | ||