Kamri Peterson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | | style="text-align: center; " |Radix Nationals | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||