Kamri Peterson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |2016 | | rowspan="11" |2016-7 | ||
| rowspan="11" |Found | | rowspan="11" |Found | ||
| rowspan="11" |Contemporary | | rowspan="11" |Contemporary | ||
| rowspan="11" |Chelsea Casper | | rowspan="11" |Chelsea Casper | ||
| | |24/7 (Bellevue) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
| Line 43: | Line 43: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Radix (Tacoma) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Releve (Provo) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Velocity (Provo) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 52: | Line 55: | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |NUVO (Billings) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Westminster) | |NUVO (Westminster) | ||
| Line 64: | Line 67: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2017-8 | |||
| rowspan=" | |||
| rowspan="7" |Rain | | rowspan="7" |Rain | ||
| rowspan="7" |Contemporary | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Non-Stop Dancer | |||
|- | |||
|Radix (Provo) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Radix (Phoenix) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|JUMP (Chicago) | |JUMP (Chicago) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP | ||
|- | |- | ||
|JUMP (Provo) | |JUMP (Provo) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Salt Lake City) | |NUVO (Salt Lake City) | ||
|5<sup>th</sup> in Mini Solos | |5<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|2017 | |||
|Texture of Time | |Texture of Time | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 136: | Line 137: | ||
|6<sup>th</sup> in Mini Solos | |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2020-1 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Broken Mirror | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jessie James | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Jump (Provo) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|The Dance Awards | |The Dance Awards | ||