Katelyn Rosenberger: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | |6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
| | |The Rules | ||
| | |Contemporary | ||
| | | | ||
| | |Kara Barnes<br />Aislyn De Bels<br />Alexis Kihiko<br />Abby Nicholas | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center;" | |||
|The Rules | |||
|-style="text-align: center;" | |||
| | |||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | | | ||
|[[ | |Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Natalie Gaitan<br />Karina Garner<br />Daeja Hill<br />Dakotah Hill<br />Serenity Holland<br />Liya Johnson<br />Mikaela Kline<br />Jaya Lastrapes<br />Kaia Lockwood<br />Robin Madison<br />Mary Mchale<br />Abby Nicholas<br />Jesminder Pongnon<br />Michaela Vass | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|Vegas | |Vegas | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
|[[Makayla An]]<br />Satya Aranova-Kim<br />Catelyn Barnes<br />Kara Barnes<br />Joe Blandford<br />Evie Bolognese<br />Abbigail Brake<br />Ava Buckhalt<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />Mya Elle Fernandez<br />Amelia Foster<br />Charlotte Hale<br />Deanna Heim<br />Alexis Kihiko<br />Emily Kim<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />Remi Mason<br />Jordyn Mavor<br />Mary Mchale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />Alexandra Wisniewski | |[[Makayla An]]<br />Satya Aranova-Kim<br />Catelyn Barnes<br />Kara Barnes<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />Mya Elle Fernandez<br />Amelia Foster<br />Charlotte Hale<br />Deanna Heim<br />Alexis Kihiko<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />Remi Mason<br />Jordyn Mavor<br />Mary Mchale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />Alexandra Wisniewski | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||