Maddie Ziegler: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 879: | Line 879: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2016 | ||
| rowspan="2" |Run Baby Run | | rowspan="2" |Run Baby Run | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 903: | Line 903: | ||
|Fierce NDC (Augora Hills) | |Fierce NDC (Augora Hills) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trios | ||
|- | |||
| | |||
|Contemporary | |||
|Travis Wall | |||
|Travis Wall | |||
|So You Think You Can Dance | |||
|Guest performance | |||
|} | |} | ||