Kaylee Schwamb: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 44: Line 44:
|1<sup>st</sup> in Mini Shining Stars Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Shining Stars Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2018
| rowspan="7" |2018
| rowspan="3" |No Excuses
| rowspan="3" |No Excuses
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
Line 55: Line 55:
|-
|-
|Velocity
|Velocity
|
|-
| rowspan="2" |Sunshine
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |
|Encore
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|-
|Hall of Fame (Charlotte)
|
|
|-
|-
Line 62: Line 71:
|
|
|
|
|-
|Sunshine
|Lyrical
|
|Encore
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|-
|-
|Dream
|Dream