Kendall Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="10"|2020 | | rowspan="10"|2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|I Gotcha | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Brooke Wendel | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Ontario) | |||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||