Kendall Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
|14<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |14<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |||
| rowspan="14" |2021 | |||
| rowspan="7" |Brave | |||
| rowspan="7" |Lyrical | |||
| rowspan="7" | | |||
|KAR Virtual (Burbank) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Live (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |Fashionista | |||
| rowspan="7" |Jazz | |||
| rowspan="7" | | |||
|KAR Virtual (Burbank) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Live (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||