Kendall Stone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 112: Line 112:
|
|
|-
|-
| rowspan="16" |2022
| rowspan="14" |2022
| rowspan="8" |Tough Lover
| rowspan="7" |Tough Lover
| rowspan="8" |Jazz
| rowspan="7" |Jazz
| rowspan="8" |Brooke Wendel
| rowspan="7" |Brooke Wendel
|KAR (Escondido)
|KAR (Escondido)
|
|5<sup>th</sup> Runner-Up for<br />Secondary Miss Teen Dance<br />NYC All-Stars
|-
|-
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|1<sup>st</sup> in Secondary 12-14 Solos<br />Secondary Miss Teen Dance<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship
|-
|KAR (Riverside 2)
|
|-
|-
|KAR Nationals (Anaheim 2)
|KAR Nationals (Anaheim 2)
|
|1<sup>st</sup> in Secondary 12-14 Solos<br />Secondary Miss Teen Dance
|-
|-
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
Line 135: Line 132:
|-
|-
|Starpower (Riverside)
|Starpower (Riverside)
|
|Wild One
|-
|-
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="8" |Never Let Me Go
| rowspan="7" |Never Let Me Go
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="8" |Cam Willie
| rowspan="7" |Cam Willie
|KAR (Escondido)
|KAR (Escondido)
|
|5<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos<br />HDE All-Stars
|-
|-
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|-
|KAR (Riverside 2)
|
|
|-
|-
Line 190: Line 184:
|-
|-
|Starpower (Riverside)
|Starpower (Riverside)
|
|2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Teen Miss Starpower<br />Power Pak
|-
|-
|KAR (Upland)
|KAR (Upland)