Kennedy Paige: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 342: | Line 342: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2017 | |||
| rowspan="2" |Life | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Bobblehead | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Haterz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" |Welcome to the Big Show | | rowspan="2" |Welcome to the Big Show | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||