Kennedy Paige: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 342: | Line 342: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="8" |2017 | | rowspan="8" |2017 | ||
| rowspan="2" |Life | | rowspan="2" |Life | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Anya Donaghy<br />[[Keagan Pickett]]<br />Sophie Carrera<br />Brooklyn Williams | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" |Bobblehead | | rowspan="2" |Bobblehead | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Anya Donaghy<br />Brooklyn Williams<br />Jazlyn Williams<br />[[Keagan Pickett]]<br />Landynn Wilkes<br />Sophie Carrera | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" |Haterz | | rowspan="2" |Haterz | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |[[Gavin Morales]]<br />Anya Donaghy<br />Amanda Chun<br />Amara Duke<br />Jazlyn Williams<br />Frances Flores<br />Faye Flores<br />[[Keagan Pickett]]<br />Landynn Wilkes<br />Lexie Lopez<br />Nicki Zinkin<br />Riley Bell<br />Simona Donaghy<br />Sophie Carrera | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 380: | Line 380: | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Large Groups | |1<sup>st</sup> in Petite Large Groups | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2018 | ||
| rowspan="5" |New York | | rowspan="5" |Le Jazz Hot | ||
| rowspan="5" |Open | |||
| rowspan="5" |Brooke Ottaway<br />Faye Flores<br />Jazlyn Williams<br />Izabella Rutledge<br />Quaya Cloud<br />[[Reagan Martin]]<br />Riley Bell<br />Simona Donaghy | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
|?<sup>?</sup> in | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Fresno) | |||
|?<sup>?</sup> in | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Revolution (Fresno) | |||
|?<sup>?</sup> in | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|KAR (San Jose) | |||
|?<sup>?</sup> in | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5" |New York New York | |||
| rowspan="5" |Open | | rowspan="5" |Open | ||
| rowspan="5" |Anya Donaghy<br />Brooke Ottaway<br />Brooklyn Williams<br />Frances Flores<br />Izabella Rutledge<br />Jazlyn Williams<br />[[Keagan Pickett]]<br />[[Kennedy Paige]]<br />Landynn Wilkes<br />Lexie Lopez<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Nicki Zinkin<br />[[Peyton Coberly]]<br />Quaya Cloud<br />Riley Bell<br />Simona Donaghy | | rowspan="5" |Anya Donaghy<br />Brooke Ottaway<br />Brooklyn Williams<br />Frances Flores<br />Izabella Rutledge<br />Jazlyn Williams<br />[[Keagan Pickett]]<br />[[Kennedy Paige]]<br />Landynn Wilkes<br />Lexie Lopez<br />[[Lilliana Martinez]]<br />Nicki Zinkin<br />[[Peyton Coberly]]<br />Quaya Cloud<br />Riley Bell<br />Simona Donaghy | ||