Kennedy Paige: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 383: | Line 383: | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Large Groups | |1<sup>st</sup> in Petite Large Groups | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" |2018 | ||
| rowspan="6" |It's Quiet Uptown | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
| rowspan="6" |Anya Donaghy<br />Aryanna Alaniz<br />Brooke Ottaway<br />Brooklyn Williams<br />[[Keagan Pickett]]<br />[[Kennedy Paige]]<br />Lauren Betterton | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
|8<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Fresno) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Revolution (Fresno) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|KAR (Fresno) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|KAR (San Jose) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="6" |Le Jazz Hot | | rowspan="6" |Le Jazz Hot | ||
| rowspan="6" |Open | | rowspan="6" |Open | ||
| Line 418: | Line 439: | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Revolution (Fresno) | |Revolution (Fresno) | ||
| | |N/A | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|KAR (Fresno) | |KAR (Fresno) | ||