Kennedy Paige: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Gamer97Phu No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2016 | ||
| rowspan="5" |Riverdeep | | rowspan="5" |Riverdeep | ||
| rowspan="5" |Jazz | | rowspan="5" |Jazz | ||
| Line 66: | Line 66: | ||
|2<sup>nd</sup> in Novice 8 & Under Solos | |2<sup>nd</sup> in Novice 8 & Under Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |A Mother's Prayer | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Kendra Primavera | ||
|KAR (Fresno) | |KAR (Fresno) | ||
|2<sup>nd</sup> in Secondary 8 & Under Solos | |2<sup>nd</sup> in Secondary 8 & Under Solos | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
|Starpower Nationals<br />(Las Vegas) | |Starpower Nationals<br />(Las Vegas) | ||
|2<sup>nd</sup> in Novice 8 & Under Solos | |2<sup>nd</sup> in Novice 8 & Under Solos | ||
|- | |||
|NUVO | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="12" |2017 | | rowspan="12" |2017 | ||