Kylie Kaminsky: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |2021 | | rowspan="11" |2021 | ||
|I Feel Good | |I Feel Good | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 98: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|Jump (Minneapolis) | |Jump (Minneapolis) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Beneath the Surface | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Nick Meola | |||
|24/7 (Knoxville) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||