Leighton Werner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 669: Line 669:
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Dillon Barron<br />Lexi Blanchard<br />Sienna Carlston<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />Zuzu Duchon<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Gracyn French]]<br />Anya Inger<br />Jojo Jessen<br />[[Mady Kim]]<br />Maya Loureiro<br />Elle O'Donnell<br />Avery Reyes<br />[[Loila Rhee]]<br />[[Leighton Werner]]<br />Davyd Williams<br />[[Ava Woinarowicz]]
| rowspan="3" |Dillon Barron<br />Lexi Blanchard<br />Sienna Carlston<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />Zuzu Duchon<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Gracyn French]]<br />Anya Inger<br />Jojo Jessen<br />[[Mady Kim]]<br />Maya Loureiro<br />Elle O'Donnell<br />Avery Reyes<br />[[Loila Rhee]]<br />[[Leighton Werner]]<br />Davyd Williams<br />[[Ava Woinarowicz]]
|-
|24/7 (Anaheim)
|24/7 (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Teen Extended Lines<br />2<sup>nd</sup> in Teen Specialty Lines
|3<sup>rd</sup> in Teen Extended Lines<br />2<sup>nd</sup> in Teen Specialty Lines