Leighton Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 665: | Line 665: | ||
|24/7 (Anaheim) | |24/7 (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Extended Lines<br />3<sup>rd</sup> in Teen Extended Jazz Lines | |3<sup>rd</sup> in Teen Extended Lines<br />3<sup>rd</sup> in Teen Extended Jazz Lines | ||
|- | |||
|24/7 (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Extended Lines<br />2<sup>nd</sup> in Teen Extended Jazz Lines | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Alien Superstar | | rowspan="3" |Alien Superstar | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |Dillon Barron<br />Lexi Blanchard<br />Sienna Carlston<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />Zuzu Duchon<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Gracyn French]]<br />Anya Inger<br />Jojo Jessen<br />[[Mady Kim]]<br />Maya Loureiro<br />Elle O'Donnell<br />Avery Reyes<br />[[Loila Rhee]]<br />[[Leighton Werner]]<br />Davyd Williams<br />[[Ava Woinarowicz]] | | rowspan="3" |Dillon Barron<br />Lexi Blanchard<br />Sienna Carlston<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />Zuzu Duchon<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Gracyn French]]<br />Anya Inger<br />Jojo Jessen<br />[[Mady Kim]]<br />Maya Loureiro<br />Elle O'Donnell<br />Avery Reyes<br />[[Loila Rhee]]<br />[[Leighton Werner]]<br />Davyd Williams<br />[[Ava Woinarowicz]] | ||
|24/7 (Anaheim) | |24/7 (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Extended Lines<br />2<sup>nd</sup> in Teen Specialty Lines | |3<sup>rd</sup> in Teen Extended Lines<br />2<sup>nd</sup> in Teen Specialty Lines | ||