Leila Winker: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 60: | Line 60: | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
| Line 93: | Line 67: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Boy from NYC | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Small Group Tap | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Detroit) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Encore (Fowlerville) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall | |||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2016 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |My Boyfriend's Back | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Petite Small Group Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Applause Talent Nationals (Indianapolis) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Applause Talent (Holt) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Encore (Fowlerville) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Hit the Road Jack | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Petite Small Group Tap | |||
| style="text-align: center; " |Applause Talent Nationals (Indianapolis) | |||
| style="text-align: center; " |4th overall | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Applause Talent (Holt) | |||
| style="text-align: center; " |2nd overall | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Encore (Fowlerville) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall | |||
|- | |- | ||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2017 | ||