Leila Winker: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 34: Line 34:
| style="text-align: center; " |24/7 (Birmingham)
| style="text-align: center; " |24/7 (Birmingham)
| style="text-align: center; " |6th overall mini solo
| style="text-align: center; " |6th overall mini solo
|-
| style="text-align: center; " |Showbiz (Nashville)
| style="text-align: center; " |4th overall Diamond Division
|-
|-
| style="text-align: center; " |Talent on Parade (Nashville)
| style="text-align: center; " |Talent on Parade (Nashville)