Leila Winker: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 52: Line 52:
| style="text-align: center; " |Best Dancer Finalist
| style="text-align: center; " |Best Dancer Finalist
|-
|-
| style="text-align: center; " |2019
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2019
| style="text-align: center; " |Survival
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Survival
| style="text-align: center; " |Marissa Milele
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Marissa Milele
| style="text-align: center; " |ASH (Nashville)
| style="text-align: center; " |ASH (Nashville)
Radix (Atlanta)
24seven (Atlanta)
| style="text-align: center; " |Standout Routine
| style="text-align: center; " |Standout Routine
Top Ten
|-
 
| style="text-align: center; " |Radix (Atlanta)
Top Ten
| style="text-align: center; " |Top Ten
|-
| style="text-align: center; " |24/7 (Atlanta)
| style="text-align: center; " |Top Ten
|}
|}


Line 73: Line 73:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017-2018
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017-8
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Too Many Fish
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Too Many Fish
| style="text-align: center; " |ASH Nationals
| style="text-align: center; " |ASH Nationals
Line 87: Line 87:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Competitive Duets/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Competitive Duets/Trios
|-
|-
|2018-19
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018-9
|Battle
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Battle
|Radix (Atlanta)
| style="text-align: center; " |Radix (Atlanta)
|2nd place - Mini Duet/Trio
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Duet/Trio
|-
|-
|
| style="text-align: center; " |24seven (Atlanta)
|
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Duet/Trio
|24seven (Atlanta)
|2nd place - Mini duet/Trio
|}
|}